MİSYON : Yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek, mühendislik bilimlerini kullanarak, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyerek, müşteri memnuniyeti sağlayarak, uygun fiyatlarla, doğru yerde doğru projeler ile insanları yaşam kalitesini arttıran ev sahibi yapmak.

VİZYON : Temeli insana ve doğaya saygılı, mimari kimliği olan, sadece ev değil insanların bütün zamanlarını geçirebilecekleri, aradıkları herşeyi bulabilecekleri, nitelikli, kaliteli ve güvenilir inşaatlar yaparak, profesyonel hizmetler sunarak, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerin ilk tercihi olabilmek.

HAKKIMIZDA : İlk, orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite eğitimimi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mimarlık Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlayarak 2004 yılında mezun oldum. Mezuniyetimin ardından askerlik dönemime kadar olan sürede 1 yıl şantiye mühendisi olarak çalıştım. Askerlik sonrasında da kapanana kadar 8 yıl süre ile dönemin Güzelçamlı Belediyesi, kapandıktan sonrada 2 yıl süre ile Kuşadası Belediyesi İmar İşleri müdürlüğü bünyesinde olmak üzere toplam 10 yıl süre ile 657 sayılı Devlet memuru olarak gerek proje ve ruhsat, gerekse de yol ve bina inşaatlarında hem büroda hem de şantiyede mühendis olarak çalıştım. 10 yıllık sürenin sonunda bu süre zarfında kazanmış olduğum tüm bilgi ve tecrübeler ışığında tecrübelerimi değerlendirebilmek adına kendi firmamı kurarak inşaat taahhüt ve proje yönetimine başladım.